Restbuild
Statybų darbai

APIE MUS

Apie mus

Namų statyba nuo projekto
iki raktų įteikimo

UAB „Restbuild“ yra jauna statybų kompanija, subūrusi stiprią kvalifikuotų darbuotojų komandą. Profesionalai dirbantys įmonėje užsirekomendavo kaip patikimai, kokybiškai ir laiku atliekantys darbus individualių namų statybose Lietuvos rinkoje. Siekdami tapti vienu patraukliausių darbdavių ne tik Lietuvos rinkoje investuojame į kokybę ir savo verslo tikslus, siekiame tikslų vadovaudamiesi sąžiningumu ir atsakingumu. Vykdydami darbus taikome tik kokybiškas, patikrintas  technologijas, kurios leidžia sukurti inovatyvų ir ilgaamžį projekto įgyvendinimą, siekdami savo klientams tapti patikimu ir ilgalaikiu partneriu.
Kompanijos turtas – mūsų darbuotojai, nuolat tobulėjantys ir besidomintys naujovėmis, kad mūsų teikiamos statybos paslaugos būtų itin kokybiškos ir šiuolaikiškos.

Svajonių namai gali tapti realybe, jei patikėsite savo rūpesčius kvalifikuotai, bei profesionaliai komandai. UAB „Restbuild“ stengsis įgyvendinti Jūsų norus, pasiūlyti geriausius statybinius sprendimus. Investuodami į savo būstą, Jūs investuosite į savo patogią ir kokybišką aplinką, bei kasdienybę. Mes galime padėti kuo geriau ir tiksliau visa tai įgyvendinti. Namo, buto, pastato statyba/remontas gali sukelti daug streso, jei patys imsite ieškoti informacijos. Mes manome, kad tai nereikalingi rūpesčiai, atimantys daug brangaus Jūsų laiko. Kiekvienas svajoja gyventi džiaugsmingu įkurtuvių laukimu.
Tikime, kad statybų darbai turi būti ne varginantis, o įkvepiantis procesas. Kurkite idėjas, o visus jų įgyvendinimo ir statybų darbus palikite mums.

Pagrindinės Restbuild, UAB veiklos sritys:

Gyvenamųjų ir negyvenamųjų statinių statyba, nuo projekto iki raktų įteikimo.

Gyvenamųjų ir negyvenamųjų statinių statyba.

Gyvenamųjų ir negyvenamųjų statinių statyba.

Gyvenamųjų ir negyvenamųjų statinių statyba.

Sklypo formavimas, kasimo darbai. Aplinkos sutvarkymas po statybų.

Jei planuojate namo ar biuro statybą, patikėkite darbų pradžią mums! Kviečiame susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis:

MŪSŲ PASLAUGOS

Mūsų darbai

Įgyvendinti projektai

Naujienlaiškiai

Mūsų naujienos

  • Visi
  • Namų pamatai
  • Namų sienos
  • Namų statyba
  • Namų stogai

Namų pamatai

Svajonių namo statyba

Namų sienos

Svajonių namo statyba

Namų stogai

Svajonių namo statyba

Namų statyba

Svajonių namo statyba